1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
ARÇELİK BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

FATİH ARÇELİK SERVİSİ

Türkiye'nin ilk beyaz eşya üreticisi olan Arçelik Markasına yıllardır hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyalarda zamanla arızalar olması kaçınılmazdır hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerin onarımlarının güvenilir ellere teslim edilmesi ile uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Evinizde ve iş yerinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markalı ürünlerinizin onarımları için Fatih Arçelik Servisi sizlere bir telefon uzaklıktadır. Uzman eğitimli teknisyenler ile güvenilir Arçelik servis hizmeti almak için Arçelik Fatih Servis ile gerçekleştirebilirsiniz. Onarım esnasında kullanılan orjinal yedek parçalar ve uzman eller sayesinde 1 yıl evraklı faturalı garanti veren Fatih Arçelik Servisi müşterilerinin takdirini kazanmaya devam etmektedir. 1988 yılından beri sektörün öncülerinden olan işletmemiz usta öğretici , ustalık , kalfalık gibi milli eğitim'in verdiği belgelere sahip teknisyenleri bünyesinde barındırarak kaliteli servis sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Fatih ve mahallerinde Arçelik Servis ihtiyacı olması durumunda çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.Gelen servis teknisyenlerimiz cihazınıza müdahale ederek yerinde bakım yapacak veya atölyeye alarak onarımı gerçekleşirecektir.

ARÇELİK FATİH SERVİSİ HANGİ CİHAZLARA HİZMET SUNAR
Fatih Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Fatih Arçelik Fırın Servisi
Fatih Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Fatih Arçelik Buzdolabı Servisi
Fatih Arçelik Ankastre Ocak Servisi
Fatih Arçelik Televizyon Servisi

Sizler bir adım kadar yakınız.
Güvenilir Uzman Fatih Arçelik Servis Yetkililerine Ulaşmak İçin
Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz


Alemdar Mah. Balabanağa Mah. Beyazıt Mah. Binbirdirek Mah. Canbazıye Cankurtaran Mah. Demirtaş Mah. Dervişali Mah. Eminsinan Mah. Hacıkadın Mah. Hasanhalife Mah. Hobyar Mah. Hocagıyasettin Mah. Hocapaşa Mah. İnebey Mah İskenderpaşa Mah. Kalenderhane Mah. Katipkasım Mah. Kemalpaşa Mah. Kocamustafapaşa Mah. Küçükayasofya Mah. Mercan Mah. Mesihpaşa Mah. Mimarhayrettin Mah. Mimarkemalettin Mah. Mollafenari Mah. Mollahüsrev Mah. Muhsinehatun Mah. Nişanca Mah. Ördekkasap Mah. Rüstempaşa Mah. Saraçishak Mah. Sarıdemir Mah. Seyyidömer Mah. Sultanahmet Mah. Sururi Mah. Süleymaniye Mah. Şehremini Şehremini Mah. Şehsuvarbey Mah. Tahtakale Mah. Tayahatun Mah. Topkapı Mah. Yavuzsinan Mah. Yedikule Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.