1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
ARÇELİK BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

ŞİŞLİ ARÇELİK SERVİSİ

Türkiye'nin ilk beyaz eşya üreticisi olan Arçelik Markasına yıllardır hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyalarda zamanla arızalar olması kaçınılmazdır hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerin onarımlarının güvenilir ellere teslim edilmesi ile uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Evinizde ve iş yerinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markalı ürünlerinizin onarımları için Şişli Arçelik Servisi sizlere bir telefon uzaklıktadır. Uzman eğitimli teknisyenler ile güvenilir Arçelik servis hizmeti almak için Arçelik Şişli Servis ile gerçekleştirebilirsiniz. Onarım esnasında kullanılan orjinal yedek parçalar ve uzman eller sayesinde 1 yıl evraklı faturalı garanti veren Şişli Arçelik Servisi müşterilerinin takdirini kazanmaya devam etmektedir. 1988 yılından beri sektörün öncülerinden olan işletmemiz usta öğretici , ustalık , kalfalık gibi milli eğitim'in verdiği belgelere sahip teknisyenleri bünyesinde barındırarak kaliteli servis sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Şişli ve mahallerinde Arçelik Servis ihtiyacı olması durumunda çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.Gelen servis teknisyenlerimiz cihazınıza müdahale ederek yerinde bakım yapacak veya atölyeye alarak onarımı gerçekleşirecektir.

ARÇELİK ŞİŞLİ SERVİSİ HANGİ CİHAZLARA HİZMET SUNAR
Şişli Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Şişli Arçelik Fırın Servisi
Şişli Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Şişli Arçelik Buzdolabı Servisi
Şişli Arçelik Ankastre Ocak Servisi
Şişli Arçelik Televizyon Servisi

Sizler bir adım kadar yakınız.
Güvenilir Uzman Şişli Arçelik Servis Yetkililerine Ulaşmak İçin
Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz


Ayazağa Mah. Bozkurt Mah. Cumhuriyet Mah. Duatepe Mah. Ergenekon Mah. Esentepe Mah. Eskişehir Mah. Feriköy Mah. Fulya Mah. Gülbahar Mah. Halaskargazi Mah. Halide Edip Adıvar Mah. Halil Rıfat Paşa Mah. Harbiye Mah. Huzur Mah. İnönü Mah. İzzetpaşa Çiftliği Mah. Kaptanpaşa Mah. Kuştepe Mah. Mahmut Şevket Paşa Mah. Maslak Mah. Mecidiyeköy Mah. Meşrutiyet Mah. Ondokuzmayıs Mah. Paşa Mah. Şişli Merkez Mah. Teşvikiye Mah. Yayla Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.