1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
ARÇELİK BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

HAKKIMIZDA

Arçelik markasına uzun yıllardır profesyonel servis hizmeti vermenin mutluluğunu övünçle yaşamaktayız. Arçelik Servis evinizde veya iş yerinizde kullanmakta olduğunuz Beyaz Eşya , Klima , Kombi , Televizyon gibi cihazlara hizmet sunmaktadır. Arızalı cihazlarınıza servis çağırmak için Arçelik servis çağrı merkezini aramanız yeterli olacaktır. Uzman operatörlerimiz tarafından karşılanan çağrınız sonucunda oluşturulacak olan arıza kaydınız eğitimli uzman teknisyenlere iletilip hızlı bir şekilde onarımla ilgili hizmet almanız sağlanacaktır.

Arçelik teknik servis teknisyenleri her biri kendi alanında uzman personellerden oluşmaktadır. Ustalık, Usta eğiticilik, Kalfalık gibi milli eğitim bakanlığının vermiş olduğu resmi belgelere sahiptirler . Teknik personelimiz devamlı almış olduğu eğitimlerle bilgilerini tazelemekte günümüz teknolojilerini yakinen takip etmektedirler. Yüksek ücretler ödeyerek almış olduğunuz cihazlarınızın belli süre kullanımından sonra oluşabilecek olan arızalarının giderilmesi için güvenilir uzman ellere teslim etmeniz durumunda sizlere uzun yıllar hizmet sunmaya devam edecektir.

Arçelik servis onarımlar esnasında orijinal yedek parçalar kullanarak yapmış olduğu işlem karşılığında size yedek parça ve işçilik garantisi vermektedir. Arçelik yetkili servislerinin bile onarımlarda yetersiz kaldığı anlarda Arçelik teknik servis olarak özel servisçilik anlayışını en ileri seviyelere taşımanın mutluluğunu yaşamaktayız. Tüketici şikayetlerini barındıran sitelerde bile Arçelik yetkili servislerinin yüzlerce şikayetlerinin bulunmasına rağmen özel Arçelik teknik servisi olarak yüzde 99.9 olan müşteri memnuniyetimizle işimize verdiğimiz değeri bir kez daha kanıtlamanın haklı gururunu yaşamaktayız.

ARÇELİK ARIZA SERVİSİ HANGİ CİHAZLARA HİZMET SUNAR
Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Arçelik Buzdolabı Servisi
Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
Arçelik Fırın Servisi
Arçelik Televizyon Servisi
Arçelik Kombi Servisi
Arçelik Klima Servisi

Arçelik servis hizmeti almak için bizlere 07:00 ile 23:30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.
Diğer saatlerde online mesajla ulaşabilirsiniz mesai saati başlangıcında operatörlerimiz tarafınıza ulaşım sağlayacaktır.
Bizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.