1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
ARÇELİK BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

MALTEPE ARÇELİK SERVİSİ

Türkiye'nin ilk beyaz eşya üreticisi olan Arçelik Markasına yıllardır hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyalarda zamanla arızalar olması kaçınılmazdır hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerin onarımlarının güvenilir ellere teslim edilmesi ile uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Evinizde ve iş yerinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markalı ürünlerinizin onarımları için Maltepe Arçelik Servisi sizlere bir telefon uzaklıktadır. Uzman eğitimli teknisyenler ile güvenilir Arçelik servis hizmeti almak için Arçelik Maltepe Servis ile gerçekleştirebilirsiniz. Onarım esnasında kullanılan orjinal yedek parçalar ve uzman eller sayesinde 1 yıl evraklı faturalı garanti veren Maltepe Arçelik Servisi müşterilerinin takdirini kazanmaya devam etmektedir. 1988 yılından beri sektörün öncülerinden olan işletmemiz usta öğretici , ustalık , kalfalık gibi milli eğitim'in verdiği belgelere sahip teknisyenleri bünyesinde barındırarak kaliteli servis sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Maltepe ve mahallerinde Arçelik Servis ihtiyacı olması durumunda çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.Gelen servis teknisyenlerimiz cihazınıza müdahale ederek yerinde bakım yapacak veya atölyeye alarak onarımı gerçekleşirecektir.

ARÇELİK MALTEPE SERVİSİ HANGİ CİHAZLARA HİZMET SUNAR
Maltepe Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Maltepe Arçelik Fırın Servisi
Maltepe Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Maltepe Arçelik Buzdolabı Servisi
Maltepe Arçelik Ankastre Ocak Servisi
Maltepe Arçelik Televizyon Servisi

Sizler bir adım kadar yakınız.
Güvenilir Uzman Maltepe Arçelik Servis Yetkililerine Ulaşmak İçin
Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz


Altayçeşme Mah. Altıntepe Mah. Aydınevler Mah. Bağlarbaşı Mah. Başıbüyük Mah. Büyükbakkalköy Mah. Cevizli Mah. Çınar Mah. Esenkent Mah. Feyzullah Mah. Fındıklı Mah. Girne Mah. Gülensu Mah. Gülsuyu Mah. İdealtepe Mah. Yalı Mah. Zümrütevler Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.