1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
ARÇELİK BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

SANCAKTEPE ARÇELİK SERVİSİ

Türkiye'nin ilk beyaz eşya üreticisi olan Arçelik Markasına yıllardır hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyalarda zamanla arızalar olması kaçınılmazdır hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerin onarımlarının güvenilir ellere teslim edilmesi ile uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Evinizde ve iş yerinde kullanmakta olduğunuz Arçelik markalı ürünlerinizin onarımları için Sancaktepe Arçelik Servisi sizlere bir telefon uzaklıktadır. Uzman eğitimli teknisyenler ile güvenilir Arçelik servis hizmeti almak için Arçelik Sancaktepe Servis ile gerçekleştirebilirsiniz. Onarım esnasında kullanılan orjinal yedek parçalar ve uzman eller sayesinde 1 yıl evraklı faturalı garanti veren Sancaktepe Arçelik Servisi müşterilerinin takdirini kazanmaya devam etmektedir. 1988 yılından beri sektörün öncülerinden olan işletmemiz usta öğretici , ustalık , kalfalık gibi milli eğitim'in verdiği belgelere sahip teknisyenleri bünyesinde barındırarak kaliteli servis sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Sancaktepe ve mahallerinde Arçelik Servis ihtiyacı olması durumunda çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.Gelen servis teknisyenlerimiz cihazınıza müdahale ederek yerinde bakım yapacak veya atölyeye alarak onarımı gerçekleşirecektir.

ARÇELİK SANCAKTEPE SERVİSİ HANGİ CİHAZLARA HİZMET SUNAR
Sancaktepe Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Sancaktepe Arçelik Fırın Servisi
Sancaktepe Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Sancaktepe Arçelik Buzdolabı Servisi
Sancaktepe Arçelik Ankastre Ocak Servisi
Sancaktepe Arçelik Televizyon Servisi

Sizler bir adım kadar yakınız.
Güvenilir Uzman Sancaktepe Arçelik Servis Yetkililerine Ulaşmak İçin
Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz


Abdurrahmangazi Mah. Akpınar Mah. Atatürk Mah. Emek Mah. Eyüpsultan Mah. Fatih Mah. Hilal Mah. İnönü Mah. Kemaltürkler Mah. Meclis Mah. Merve Mah. Mevlana Mah. Osmangazi Mah. Paşaköy Mah. Safa Mah. Sarıgazi Mah. Veyselkarani Mah. Yenidoğan Mah. Yunusemre Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.